Naše výhody

Kvalitní a luxusní materiály

Pořiďte si krásné aranžmá, které vydrží a nejsou omezené krátkou dobou čerstvých květin. Díky velmi kvalitním a luxusním materiálům (většinou z kolekcí výrobků „real touch“) jsou mé květiny téměř k nerozeznání od těch živých, a to i na dotek. Radost a užitek takových aranžmá vydrží velmi dlouhou dobu, což přináší nejen estetické ale jistě i ekonomické výhody.

Využití a umístění se meze nekladou

Květiny jsou vhodné do všech druhů prostor, reprezentativních místností a sálů bez omezení:
hotelů, restaurací, zasedací místnosti, přijímací místnosti, pracovny, ordinace a čekárny, recepce a salonky, ateliéry, učebny ale i domácnosti každého z vás.

Ideální přetrvávající dárek

Květiny jsou také ideálním dárkem, který přetrvá a nahradí krátkou dobu řezaných nebo živých květin.

Každá aranž je originál

Každá kytice je originální a neexistují dvě stejné. Ukázky prací najdete níže v galerii nebo na sociálních sítích: FacebookInstagram a TikTok.

Nenáročné umělé květiny

Umělé květiny nevyžadují žádnou speciální údržbu a při vhodném umístění si udrží svou krásu i v prostorách, které živým květinám příliš nesvědčí.

Rozmanité možnosti a design

Rozmanité barvy květin, které přímo ladí s Vaším interiérem a vyhovují Vašemu stylu, velmi rádi po dohodě naaranžujeme, doručíme a doladíme detaily na místě.

Zakázková výroba

Vyrábím nejen k přímému prodeji v ateliéru a eshopu, ale zaměřuji se především na zakázkovou výrobu přímo na míru požadavkům zákazníka.