Jak nakupovat?

Každé mé aranžmá v sobě nese jedinečné prvky ruční práce, zájem o design a péči i k těm nejmenším detailům. Každá květinová dekorace, kterou zde najdete, je vyrobená s láskou a pečlivostí přímo v mém atliéru v Praze na Zenklově ul.

Můžete si vybrat buď z hotových produktů, které jsou skladem, nebo se rozhodnout pro zcela individuální přístup a nechat si vyrobit květinovou dekoraci přesně podle Vašich představ. Stačí kliknout na produkt ve vámi zvolené kategorii, který je označený štítkem "NA ZAKÁZKU". Následně se s Vámi osobně spojím a zjistím veškeré další informace, které pro výrobu originální aranžmá potřebuji. Na základě specifikace zakázky Vám upřesním její cenu, dobu výrobu a domluvíme se na způsobu dodání Vaší květinové dekorace.   

Pamatujte, že při zakázce na míru může výroba trvat delší dobu. Většinou se zakázka na míru neobejde bez individuálního nákupu potřebných "ingrediencí" a proto se může výroba zdržet. Obvyklá doba čekání je kolem 2-3 týdnů, podle dostupnosti potřebného zboží a pracnosti zakázky. 

Moc mě těší Váš projevený zájem o mé výrobky a pevně věřím, že se mi podaří naplnit všechna Vaše květinová přání k Vaší maximální spokojenosti.